• Organizacja - Webinary I E-Konferencje

Organizacja - Webinary I E-Konferencje

Chyba wszyscy możemy się zgodzić co do kwestii, że świat online bardzo rozszerzył nam możliwości działania, szczególnie w prowadzeniu własnego biznesu. Idziemy więc z duchem czasu i wspieramy firmy w odnajdywaniu się w internetowej rzeczywistości. Specjalnością naszego kreatywnego zespołu jest organizacja spotkań – pomagamy przeprowadzać webinary oraz e-konferencje.

Dbamy zarówno o to, aby uczestnicy tych wirtualnych wydarzeń czuli się usatysfakcjonowani, jak również o komfort i wygodę prowadzącego. W tym celu zajmujemy się dostarczaniem potrzebnego oprogramowania i niezbędnych urządzeń. Przygotowujemy odpowiednie w danym kontekście tło oraz zapraszamy gości.

Webinary

Od pewnego czasu webinary, czyli innymi słowy spotkania szkoleniowe organizowane online, nieustannie zyskują na popularności. Nic dziwnego, umożliwiają przeprowadzenie wydarzenia i przekazanie istotnych informacji w wygodny i ergonomiczny sposób. Dystans geograficzny nie stanowi już przeszkody w skutecznej komunikacji.

Webinarium to nic innego jak seminarium organizowane i przeprowadzane przy użyciu nowoczesnych technologii. Prowadzący spotyka się z uczestnikami wydarzenia w wyznaczonym czasie, by zaprezentować określone treści. Ma do swej dyspozycji kanały audio i video, może też udostępniać pulpit, pliki czy wyświetlać pokazy slajdów. Goście natomiast mogą podejmować interakcje, zadawać pytania i włączać się do dyskusji.

Webinary to także potężne narzędzia marketingowe, które pozwalają w wyczerpujący sposób przedstawić szerokiemu gronu zainteresowanych określone produkty, idee, koncepcje czy rozwiązania. Umożliwiają też uzyskanie informacji zwrotnej na podstawie ankiet, testów czy quizów.

E-konferencje

E-konferencja to rodzaj spotkania online organizowanego wokół konkretnych zagadnień, czy to naukowych, czy biznesowych, w celu wymiany informacji, uwag, spostrzeżeń i punktów widzenia. Oferowane przez nas nowoczesne rozwiązania technologiczne umożliwiają spotkania w dużym gronie, połączone z prezentacjami i dyskusjami. Organizacja spotkania w formie e-konferencji pozwala na wymianę wiedzy i doświadczeń z pominięciem barier geograficznych. A nie od dziś wiadomo, że zdobywanie i aktualizacja informacji to podstawa udanego biznesu.

E-konferencje uchodzą za niezwykle skuteczne narzędzia komunikacji pomiędzy specjalistami w danej dziedzinie, warto więc zdecydować się na taką platformę wymiany myśli.

Nowoczesne spotkania online

E-konferencje oraz webinary, w których organizacji bierzemy czynny udział, przebiegają płynnie i bezawaryjnie. Czuwamy nad tym, aby wszystko działało bez zarzutu i żaden uczestnik nie miał problemu z dołączaniem do spotkania, zabraniem głosu albo wypełnieniem ankiety. Nasz Klient jako inicjator wydarzenia nie musi się absolutnie niczym przejmować! Zajmiemy się technicznymi sprawami, pozostawiając prowadzącemu czas na merytoryczne przygotowania do e-konferencji bądź organizowanego webinaru. Dzięki ścisłej współpracy Klient może mieć pewność, że spotkanie online okaże się wielkim sukcesem i pomoże osiągnąć założone cele.

Odezwij się!

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2020

Odnajdziesz nas pod adresem

Skontaktuj się z nami

Futurebrand.pl

Telefon: 724 692 112

Email: biuro@futurebrand.pl

Adres: ul. Kameralna 12B/10, 81-549, Gdynia, woj. pomorskie

NIP: 5851425297