• Organizacja - Koncerty i festiwale

Organizacja - Koncerty i festiwale

Wielkie eventy nie są nam straszne, zajmujemy się profesjonalną organizacją koncertów oraz festiwali. Dostarczenie rozrywki, a zarazem wielkich emocji to nasza misja, staramy się więc, aby impreza okazała się udanym i niezapomnianym wydarzeniem, które zapadnie w pamięć wszystkich uczestników na długi czas.

Zajmujemy się kompleksowym organizowaniem koncertów i festiwali. Służymy wsparciem na każdym etapie przedsięwzięcia - od koncepcji, poprzez wycenę, przygotowanie, aż do realizacji. Znajdujemy odpowiednie miejsce i dostarczamy całe potrzebne wyposażenie, począwszy od profesjonalnego nagłośnienia, poprzez systemy sceno-techniczne, na oświetleniu kończąc.

To jednak nie wszystko, bowiem podczas trwania koncertu albo festiwalu dbamy, aby wszystko przebiegało zgodnie z planem i nie pojawiły się po drodze najmniejsze problemy. Współpracujemy z profesjonalistami w branży, dźwiękowcami, oświetleniowcami i wieloma innymi specjalistami, Dostarczamy przy tym uczestnikom prawdziwe, niezapomniane wrażenia, a zleceniodawcom gwarantujemy spokój i pewność, że wszystko się uda.

Organizacja koncertów

Zapewniamy świetną zabawę przy najlepszej muzyce! Urządzamy między innymi koncerty rockowe, jazzowe, folkowe oraz poezji śpiewanej. Działamy ściśle według planu, aby żaden szczegół nie wymknął się spod kontroli. Koordynujemy poczynania wszystkich osób zaangażowanych w organizację wydarzenia. Trzymamy rękę na pulsie przed występami, podczas prób, jak i w trakcie koncertu. Doświadczenie pozwala nam przewidzieć wszelkie sytuacje i zapobiec ewentualnym kłopotom.

Dzięki naszemu zaangażowaniu publiczność może cieszyć się doskonałej jakości muzyką na żywo. Dbamy też o artystów, spełniając ich wymagania, by żadna nieprzewidziana okoliczność nie rozproszyła ich podczas występu.

Po koncercie wszyscy będą zadowoleni i usatysfakcjonowani: słuchacze, muzycy, pracownicy techniczni, nie pomijając oczywiście zleceniodawcy oraz nas. Traktujemy każdy projekt bardzo osobiście i cieszymy się z każdego sukcesu naszych klientów.

Organizacja festiwali

Podejmujemy się również organizacji dużych, kilkudniowych wydarzeń masowych, takich jak festiwale muzyczne, filmowe, kabaretowe, teatralne czy gastronomiczne. Zapewniamy nie tylko prawdziwą moc atrakcji dla wszystkich biorących udział w imprezie, ale również bezpieczeństwo i ochronę.

Przejmujemy na siebie wszelkie zobowiązania dotyczące organizacji imprezy - załatwiamy pozwolenia, zapraszamy artystów, dbamy o oprawę medialną, projektujemy też wydarzenia towarzyszące festiwalowi.

Dopięcie całości na ostatni guzik zajmuje zwykle wiele tygodni lub miesięcy, ale działamy bardzo sprawnie i energicznie, starając się nie zawieść oczekiwań artystów, publiczność oraz, przede wszystkim, naszych klientów.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług wszystkie firmy i osoby prywatne, które planują wydarzenie muzyczne lub tematyczny festiwal. Z naszą agencją Future Brand realizacja każdego, nawet najbardziej wymagającego eventu przebiegnie szybko, sprawnie i bez zakłóceń.

Odezwij się!

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2020

Odnajdziesz nas pod adresem

Skontaktuj się z nami

Futurebrand.pl

Telefon: 724 692 112

Email: biuro@futurebrand.pl

Adres: ul. Kameralna 12B/10, 81-549, Gdynia, woj. pomorskie

NIP: 5851425297